Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

A kérdés

Kinek hogyan ment az origo nyelvvizsga?

Angol középfokú

Keress kérdéseket hasonló témákban: Origo, nyelvvizsga, angol, középfok, november

nov. 9. 16:02  Privát üzenet  

A válaszok
Régen volt, szóbelim meglett simán, írásbelin indoklás nélkül megb.sztak.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont nov. 9. 16:14 Privát üzenet
2 nyelvből középfokot csináltam itt és 5 évvel később mindkettőből 2 felsőfokot. Akkor még volt nyelvtani teszt, és nehezebb volt, mint ma. Én szerettem, kiszámítható, korrekt vizsga volt mindig is, sajnálom, hogy csökkent a színvonala.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont nov. 9. 19:07 Privát üzenet
Nehezebb mint a többi es csak magyarorszagon fogadjak el gondold at

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont nov. 9. 21:41 Privát üzenet
Akkor ott úgy éreztem, hogy meglehet. Most meg úgy, hogy 1-2 pont miatt nem lesz meg. A szóbeli tavaly sikerült, akkor komplexen voltam. Te hogy érzed?

# 4/4Időpont nov. 12. 13:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gazdaságtudományi területen tanulok, ebben is szeretnék elhelyezkedni, angol után melyik nyelvet lenne érdemes minél jobban tudni?
Hány nyelvvizsga kell gyógyszerész vagy vegyészmérnök diploma megszerzéséhez?
Mi a különbség az üzleti és a gazdasági szaknyelv között?
A C2-es nyelvvizsga nálunk miért nem akkreditált?
Euro exam B2 t szeretnek csinalni de eddig. A gyakorlas ol ment de most lekertunk Pestrol a suliba egy proba nyelvvizsga feladatsort ami szornyen ment az igazi is ilyen nehez? Es...
Van olyan angol tankönyv, amiből fel lehet készülni egy középfokú nyelvvizsgára?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Nyelvtanulás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!