Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki felvette a Nyelvtanulási...

Aki felvette a Nyelvtanulási Diákhitelt, kb. az igényléstől számítva mikor utalták ki?

Figyelt kérdés

2019. nov. 12. 22:04
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Szia!


Én nemrég adtam le hozzájuk az igénylésemet, és telefonon azt mondták, hogy november 4.-én érkezett be hozzájuk a kérelem, és hogy most pénteken fognak utalni. Szóval, ha valóban utalnak, akkor kb két hét alatt utalják.

2019. nov. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Retoric válasza:
Én november 8-án adtam le az adatlapot az OTP bankon keresztül, azóta semmi.
2019. nov. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Ha nem személyesen náluk adod le, a beérkezés 1-2 hét, utána ellenőrzik és ha minden rendben 10 napon belül utlanak.
2019. nov. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én 7.én adtam le a szerződést és 13.-án érkezett be hozzájuk és pénteken már utaltak.
2019. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ma hívtam őket, azt mondták hogy beérkezett, de nem olyan jogviszonyt csatoltam. Hát a TO-n olyat adtak, az rendben van, még felveszik az egyetemmel a kapcsolatot is, nagyon parázom :(
2019. nov. 26. 12:42
 6/15 Alex01181 válasza:
Sziasztok! Nekem olyan kérdésem lenne, hogy ez is úgymond szabad felhasználású, mint a diákhitel 1, vagy valami igazolás kell, hogy tényleg nyelvvizsgára illetve nyelvtanárra költöttem?
2019. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Nem kell semmi igazolás, arra költöd amire akarod.
2019. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Alex01181 válasza:
Köszi a választ, lenne még egy kérdésem. Megigényeltem neten keresztül, de ha jól olvasom akkor be kellene mennem az egyetemi diákhitel részre, amit küldtek pdf-et kinyomtatni és aláírni, valamint csatolni hozzá egy jogviszony igazolást? Vagy ha a diákhitel weboldalán keresztül igényeltem, akkor ilyenekre nincs szükség?
2019. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Ki kell nyomtatnod mindenképp és úgy leadni. Arra is figyelj h ne sima jogviszony igazolás legyen, hanem a nyelvtanulási diakhitelhez való.
2019. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Alex01181 válasza:
Az a baj, hogy moduloban néztem a HSZI fülön az igazolás fajtáit és nem volt olyan, ezért vagyok bajban mert így olyat választottam, ami állami, önkormányzati juttatások igénylése, jogosultság igazolás néven szerepel.
2019. dec. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!