Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tenyleg van olyan nyelvtamfoly...

Tenyleg van olyan nyelvtamfolyam ahol a nyelvvizsga elott megiratjak veled pontosan ugyanazt a lapokat?

Figyelt kérdés
En nem gondoltam volna de olyan kozelallo mondja aki tenyleg odajart es meg is lett neki es most mondja h menjek en is oda mert ott ugy lesz
2019. nov. 16. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen. Legalábbis akkreditált nyelvvizsga nincs ilyen, amelyik hozzáférhetővé teszi a vizsgaanyagát a vizsga előtt bárki számára. A többi meg kit érdekel?

Melyik nyelvvizsgával kapcsolatban mondja ezt a "jól értesült" ismerősöd?

2019. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pont ugyanazokat nem, de korábbi nyelvvizsgák anyagait igen. Nem jellemző, hogy újra felhasználnák őket.
2019. nov. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"korábbi nyelvvizsgák anyagait"

Ja, persze, ezt viszont mindenhol csinálják. Akkor, kérdező, csak félreértetted: nem arról beszélt, hogy a következő napi/heti vizsga anyagait íratták meg velük, hanem éppen hogy egy korábbi vizsgaidőszakban lefutott vizsgafeladatokat.

2019. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem ertettem felre hidd el.

O konkretan azt mondja h ugyanaz volt es neki is igy lett meg. Na mindegy kicsit messze van de elmegyek arra a helyre januarban en is mert o js ezt tanacsolta

2019. nov. 17. 12:33
 5/9 anonim ***** válasza:
De melyik ez a hely? Miért nem hagyod, hogy másnak is sikerüljön? És melyik nyelvvizsga típus? Euro? Vagy melyik?
2019. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az hogy milyen tipus mibe befolyasolja a kerdesem

Ami annyi h mas is volt mar ilyen nyelviskolaba?

2019. nov. 18. 17:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, de szeretne menni...

Egyébként meg miért kérdezed, hogy van-e ilyen, ha te magad írod, hogy van, mert mondta egy ismerősöd? Nem hiszel neki? Jobban hiszel itt egy ismeretlennek?

2019. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én olyanon voltam, ahol a padtársak egymás között javítottak (a teremfelügyelő tanár felolvasta a jó megfejtést), és utána még az aláírt, lepecsételt vizsgabizonyítványt is nekünk kellett kitölteni. Utána felvettük a védőfelszerelést, mert odakint még mind a három Nap sütött, mikor vége lett.
2019. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen en nehezen hittem el eloszor, azert kerdezem hátha mas is jart oda
2019. nov. 20. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!