Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az Eszterházy Egyetemen...

Az Eszterházy Egyetemen megengedik, hogy eszperantóból nyelvvizsgázzak? Élő idegen nyelvként van feltüntetve a honlapjukon.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenhol csak az ENSZ, vagy az EU nyelveit fogadják el, de akkor miért van ott, az élő idegen nyelvek listája is? A tanszéket meg nem lehet elérni, mert sosem veszik fel a telefont...
2019. nov. 23. 16:20
 1/3 anonim válasza:

Mondd, hogy nem vagy egyetemista :)

Mindenkinek elmondják a TO-sok, hogy emailt írjon, mert annak nyoma marad és mert könnyebb 5 percben megválaszolni mint felkapkodni ezer telefont egyszerre főműsoridőben.

2019. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De. Ráadásul ének szakon. (ahhoz minek kell nyelvvizsga, nem is értem...) na, mindegy.Csak család, és munka mellett elég nehéz nyelvet tanulni, úgy, hogy még abban az érában vizsgáztam idáig, (43 vagyok) hogy nem kellett a diplomához nyelvvizsga. Az eszperantó meg könnyűnek tűnik.
2019. nov. 23. 16:33
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy államilag elismert élő idegen nyelvből kérnek nyelvvizsgát akkor elfogadják amúgy érdemes email írni a tanulmányi osztálynak
2019. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!