Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire lehet jól megtanulni...

Mennyire lehet jól megtanulni angolul tanári segítség nélkül?

Figyelt kérdés
Mondjuk annyira, hogy középfokon beszéljen az ember. Azért gondoltam tanár nélkül mert szerintem úgy kötetlenebbül lehet tanulni.

2020. márc. 7. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Középszintű társalgásig eljuthatsz már egy év alatt is, mindennapos gyakorlással.
2020. márc. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ, mennyire vagy intelligens. Lehet, hogy jól meg fogsz tanulni, lehet, hogy nem. Nem ismerünk.
2020. márc. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Beszélni egyedül? A sose időtávlatában. Na, legfeljebb fél sose.
2020. márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztrogoff, hol olvastad te a kérdésben azt, hogy egyedül? A tanár nélkül nem azt jelenti, hogy senkivel nem kommunikál. Meg lehet, gyorsabban, mint tanárral, mert nem pocsékolódik el fölösleges gyakorlatokra és életszerűtlen tankönyvszövegekre az idő.
2020. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Sehol, csak gondoltam. Szerintem alappal. Mivel ugyebár valaki fafejjel beszélni az meg még rosszabb, mint tanárral. Felszed oltári hülyeségeket.
2020. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fafejek beszélnek angolul, például, gondolom, te se tartod magadat annak, és attól, hogy egyes beszélgetőtársak valamit rosszul mondanak, még nem ragad rá a kérdezőre. Anyanyelvi beszélgetőtársai is bőven lehetnek.
2020. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Arra valóban nem gondoltam, hogy ha nem tanárral beszélek akkor akár lehetnek rossz beidegződések is. Viszont rá kell jönnöm hülyeség volt a kérdésem hiszen hogy tanulhatnék meg beszélni angolul egyedül....
2020. márc. 9. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!