Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért ennyire rossz Magyarorsz...

Miért ennyire rossz Magyarországon az idegen nyelv oktatás?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon levagyok maradva az angollal. Iskolába már kb 5 éve tanulom a nyelvet, de az a baj, hogy a tankönyv alapján haladunk állandóan. Folyamatosan bekell magolni az új szavakat. Csak nyelvtani szabályokat veszünk. Semmi szlenget nem tanulunk. Egyfolytában csak a tankönyv szerint tanulunk. Aminek Szerintem nincs sok értelme, mert ha az ember magol és nem is ismétlik az anyagot, akkor egy idő után elfelejti. Szóval...Tudtok ajánlani jó tanulási módszereket? Nagyon nagy célom van amihez kell a folyékony angol tudás. Sajnos még csak egy b1es szinten vagyok, ami miatt tudom, hogy rengeteg idő még eljutok arra a szintre. Egyszerűen annyira bánt, hogy ennyire rossz a magyar idegennyelv oktatás. :/

2020. ápr. 20. 17:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Japánul is tanultak már meg felnőtt emberek, akik megfelelő módszert és sok időt fektettek bele anyanyelvi vagy aközeli szintre jutottak. A nyelvtanuláshoz megfelelő módszer, és k*rwa sok idő kell, semmi más.
2020. ápr. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
#8 Igen tudom:)
2020. ápr. 21. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!