Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kezdjek neki (nyelvvizs...

Hogyan kezdjek neki (nyelvvizsga)?

Figyelt kérdés
Középiskolában németet tanultam, egész jó voltam belőle, viszont azóta eltelt 5 év, ezalatt egyáltalán nem használtam a nyelvet, viszont jól jönne egy nyelvvizsga. Az elején egyedül szeretnék elindulni, gyakorolni, visszahozni az elveszett tudást, de nem tudom, hogyan kezdjek neki. Van esetleg valami tippetek?
2020. máj. 20. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ingyenes alkalmazás létezik nyelvtanulásra (Duolingo, Busuu, Memrise, stb) szerintem azok segíteni fognak ráhangolódni és egy alapszintet elérni. De ha nyelvvizsgát szeretnél, ezekből nem lehet felkészülni, keress egy magántanárt vagy tanfolyamot!
2020. máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!