Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 19 évesen kettő C1-es nyelvviz...

19 évesen kettő C1-es nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Lenne lehetőségem még egy B2-re, de akkor már nagyon sok feladatom lenne.

Valamint külföldi egyetemre akarok menni, ott hány nyelven szokás beszélni ilyen idősen?



2020. máj. 21. 11:41
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Egy DELE és egy IELTS mindenképp kelleni fog, de CAE-t is tervezek, hogy angolból legyen egy rendes is, ami nem évül el.

Az egyetemet még nem választottam ki.

2020. máj. 22. 13:31
 12/21 anonim ***** válasza:

Köszi.

Kitűnni lehet, hogy azzal is kitűnnél, ha CPE-d lenne.

2020. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Odáig nem biztos, hogy el tudok jutni itthoni tanulással, mivel alig két évem van.
2020. máj. 22. 17:21
 14/21 anonim ***** válasza:
38%

Ha van/les ieltsed, penzkidobas a Cambridge, hacsak nem kerik kifejezetten. Ezek a nyelvvizsgak csak az egyetemi jelentkezeseknel kellenek, a valo eletben csak tudni kell, nem a papir szamit.

Ha az angol megvan, akkor a celorszag nyelve a legfontosabb.

2020. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Van/lesz. Milyen egyetem? Milyen szak?
2020. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Angol egyetem, több opcióm is van, a szak pedig történelem.
2020. máj. 25. 15:04
 17/21 anonim ***** válasza:
Nezd meg a felveteli kovetelmenyeket. Ha a jegyeid jok, ketlem, hogy egy harmadik nyelvvizsgaval sokat javitasz az eselyeiden. Inkabb pl. tortenelemhez kapcsolodo munkaval/onkenteskedessel
2020. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha tortenelem, akkor az annak megfelelo esetlegesen kinezett specializalonak megfelelot elkezdheted. Pl. latin, ogorog, sumer, vagy ha annyira nem regi tema erdekel, akkor valami ahhoz relevans temaba melyedj el!
2020. máj. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Az attól függ,hogy milyen orszagba mész és mik a céljaid

Meg nyílván nem mindegy,hogy milyen nyelveken beszélsz mivel egy németre nyílván nagyobb igény van mint egy navajora

2020. jún. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Amúgy én külföldön járok egyetemre

Történelemhez latin vagy görög simán lehet előny felvételinél

Most milyen nyelveken beszélsz?

2020. jún. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!