Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen könyveket tudtok...

Milyen könyveket tudtok ajánlani angol tanulásra?

Figyelt kérdés
Jelenleg a piros (első) headway könyvből es munkafüzetből tanulok. Előröl kezdtem a tanulást, mert nem tudom felmérni a jelenlegi tudásomat. Viszont ennek a könyvnek nincs megoldókulcsa, és a felépítése sem tetszik. Az anyagrészek unalmasak, főleg a szövegértés. Ezekből kifolyólag lemondtam ennek lapozásáról, úgyhogy szeretnék segítséget kéeni, milyen könyvből tanuljak ahhoz, hogy kegkésőbb télen letehessem a b2 nyelvvizsgát. Solutions, exam excellence, Szalai Nóri könyveken gondolkozom, melyik legyen. Főleg az utóbbi érdekel, viszont annyi anyag van fenn, így nem tudom eldönteni, hogy melyik a számomra leghasznosabb. Tudnátok ebben segíteni? Vagy bármi lehetőséget ezen kívül szívesen fogadok.

2020. máj. 23. 12:13
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A fene sem érti ezt. Ezt írtad: New headway 4. kiadáshoz kéne a megoldás

Én meg erre kétszer felajánlottam, hogy írjál már le egy feladatot, aminek a megoldására kivi vagy, hogy ellenőrizzük, hogy az van-e meg nekem, ami neked kell. Ezeket a kéréseket le se fostad.

Miért lett volna szükség erre? Mert azt írtad, hogy "a piros (első) headway könyvből". Csakhogy a második, a Beginner, az a piros... Ezért kellett volna tisztázni, mit is akarsz. De úgy néz ki, semmit. Én ugyan nem erőlködöm többet. :D

2020. máj. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!