Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha mar semmi kedvem nincs az...

Ha mar semmi kedvem nincs az orosz tanulasahoz..megtanultam kb 2000 szót de mar nincs kedvem atnezni ..a tanár se küld anyagot. Nemérzek motivaciot se mar...nem szukseges a nyelvvizsga. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szükséges semmihez, se kedved, se motivációd nincs, akkor kár erőltetni.
2020. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erdekel a nyelv de sztem annyira nem h nyelvvizsgazzak belole..anyukamek izelbek inkabb...angolbol is 2es voltam
2020. máj. 24. 12:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban érdekelne, akkor lenne kedved és/vagy motivációd is. Ezek hiányában, szülői nyomás miatt felesleges.
2020. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De akk milegyen a tanarral?
2020. máj. 24. 12:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Ugyerzem az se jol magyaraz szinte semmit
2020. máj. 24. 12:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van alap tudásod, és mondjuk érted is a nyelvtanát, tehát érzed, hogy meg tudnád tanulni, akkor ne hagyd veszni a tudást! Tegyél le egy középfokú nyelvvizsgát belőle. Ezt munkaerő piacon hasznát tudnád venni. Másrészt ne legyen pénzkidobás az eddig vett óráid!
2020. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nemvolt pénzkidobás
2020. máj. 26. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!