Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ajánlanátok sorozatokat angol...

EgyBojler02 kérdése:

Ajánlanátok sorozatokat angol nyelvtanulásra?Könnyen érthetőeket szeretnék nézni.

Figyelt kérdés
Így jártam anyátokkal jutott még eszembe,de az nem biztos hogy jó.Tudnátok mondani több ilyen vígjáték sorozatot?

2020. jún. 22. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kortárs, realista, hétköznapi brit angolt szeretnél tanulni, akkor az "Outnumbered" c. BBC vígjátéksorozatot nagyon ajánlom. Egy hétköznapi háromgyerekes londoni család életéről szól és igencsak élvezetes. Már befejeződött, 5 évadon át ment.
2020. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Waczak szálló(Fawlty towers)
2020. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a Waczak szállót akartam ajánlani. Britt angolt beszélnek, ami jobban, könnyebben érthető, mint az amerikai, az ausztrálról, kanadairól nem is beszélve, plusz nagyon szórakoztató.
2020. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Friends
2020. jún. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
How I Met Your Mother. Imádni fogod
2020. jún. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy azt már írtad. Nyugalom, tökéletes. Fogsz tanulni egy kis "mai" beszédet is belőle. ( nem a trash kultúrára gondolok)
2020. jún. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ajánlásokat mindenkitől!
2020. jún. 23. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!