Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki fogta már kezébe ezt...

Valaki fogta már kezébe ezt az anyagot? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]

2020. júl. 8. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Elképesztőnek tartom, hogy egy ilyen szarságnak van még piaca 2020-ban.

Csak a technika halad, az emberi IQ nem nő. Félelmetes.

2020. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Egy rakás (rohadt gyengén megírt) kamu duma egy még nagyobb rakás (valszeg tök ingyenes) stock fotóval egy rohadt gyenge honlapon. Döbbenet. Mégis eladnak vele. A célközönség egyértelműen a 40+-os réteg, aki még nem járatos abban, hogy hogyan szűrje ki a szemétből a valóságot az interneten. Az emberi hülyeség határtalan, ha ezzel egy forintot is szereznek. Ideje lenne kidolgozni rendesen a büntetéseket az ilyen lehúzásokra, már unom, hogy nem szankcionálható az ilyen nyilvánvaló becsapás.
2020. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

A legjobbat a kamu "certificate"-eken röhögtem a bal felső sarokban :D

Én is rajzolok párat a saját weboldalamra, baromi jól mutat :D :D :D

2020. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

George R. Smith professzor egyrészt nem létezik, másrészt stockfotó.

A bostoni Neurolingvisztikai Laboratórium se létezik, találtam egy Neurolinguistics Laboratoryt New Yorkban, ahol a kutatásvezető Loraine K. Obler. A Boston University-n afáziakutató laboratórium van, ami még a nyelvekkel lehet kapcsolatos, de nem a nyelvtanulással.

Törzseiné Zsóka néni meg a többiek szintén stockfotók, Zsóka nénit még a HEOL-on is felhasználták:

[link]

GáborI vezetéknévvel embert nem találok, nem még Mártát, de lehetséges amúgy, hogy van ilyen családnév ettől függetlenül.

Az adatvédelmi irányelveket szerintem valahonnan lopták. Kapcsolat nincs, se egy cégnév, se semmi, írjál valahova e-mailt meg van egy telefonszám.

Tipikus kamuoldalas lehúzó stratégia az is, hogy "már csak X darab elérhető", meg hogy féláron van a termék csak most, csak neked.


És ezek csak a kisebb külsőségek, a szövegbe bele se olvastam.


Kamu, még az is lehet, hogy termék sincs. De ha lenne is, ezek a dolgok nem használnak. Ha bármi ilyesmi használna, a világon senki se tanulna nyelveket iskolában, tanárral, magától, bárhogy máshogy. Még az is lehet, hogy valami adathalász oldal, aztán szépen visszaélnének a megadott adatokkal.

2020. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
A szomszédunkban lakott egy néni, aki portásként dolgozott egy általános iskolában mielőtt nyugdíjba ment volna. Sajnos a nyugdíja nagyon kevés volt, ezért elkezdett ezzel a módszerrel nyelvet tanulni. Fél év után folyékonyan beszélt 7 nyelven, azóta Hongkongban él és egy milliárdos céghálózat vezérigazgatója.
2020. júl. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!

Az utolsó nehezen hihető, főleg a fentebbi válaszok alapján....

2020. júl. 18. 11:00
 7/8 kukorika válasza:
Túl sok időt és energiát pazaroltatok erre srácok. 1 percet sem néztem az oldalt-, sőt már amikor oda kattintottam - tudtam, hogy kamu, csak azért megnéztem, hogy na ezt hogyan is tálalják a koszos csalók, akik az emberi butaság vámszedői...
2021. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vizl Zsolt válasza:
A képen nem prof. George R. Smith látható,ez egy stock fotó,a valóságban ő Oleksii Khumov polgártárs. A többi is kamu ugyan így.
2021. szept. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!