Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki nem elég jó valamire?

Figyelt kérdés

Jó estét. Tizennyolc éves vagyok és az az álmom, hogy konferencia tolmács legyek és, hogy több nyelvvel dolgozzak. Egyáltalán nincs önbizalmam és annak ellenére, hogy az angolt és a németet folyékonyan beszélem, azt hiszem nincs nyelvérzékem. Ez nagyon elkeserít, mert szeretem nagyon az idegenyelveket és az álommunkám tényleg a konferencia tolmács, de szerintem nem vagyok elég jó. Nagyon szomorú vagyok ez miatt. A korom is nagyon aggaszt. Azt hiszem túl késö.


Önök szerint adjam fel, mert


I can prove that I am a fluent speaker of English by sending you a message.


Ich kann beweisen, dass ich Deutsch fließend sprechen kann, indem ich Ihnen eine Nachricht schicke.


2020. aug. 6. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Épp csak a lényeg nincs benne: miből gondolod, hogy nem lennél elég jó? Valami oka biztosan van! Valamiféle rossz élmény bírhatott rá erre.
2020. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Soha nem volt önbizalmam. Mindig hülyének és értéktelennek éreztem magam.
2020. aug. 6. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:

#2

Nem fogsz messze jutni az életben így, ami pedig még csak most kezdődik. Semmi sem fog sikerülni amíg el nem hiszed, hogy meg tudod csinálni. Ezek ellenére inkább afelé hajlok, hogy valóban nincs meg a képességed hozzá valami miatt, mert akkor ez nem lenne probléma. Két nyelvet megtanultál már- de ki tudja mi van mögötte. Elárulod hogyan tanultad meg őket?

2020. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rakd fél még huszonötször ugyanazt a kérdést...
2020. aug. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Többször megírtuk már , hogy szakemberre van szükséged.

A tranny problémadat most legalább kihagytad.

2020. aug. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
3 nyelvet beszélsz. 1 nyelvérzék egy f@szság akaraterő kell. 2 meg az lehetsz ami akarsz. Legyen önbizalma ugyanúgy bármit elérhetsz. Csak MÉG KELL TENNED
2020. aug. 17. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!