Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Duolingoval baj van? Miért...

Duolingoval baj van? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Megvettem a Timed Practicet, hogy plusz pontokat kapjak. Erre nemhogy plusz pontot nem kapok, hanem csak 15-öt, és a 25 pontos gyakorlási lehetőségként számítja fel, azaz elveszi. Mert ugye van 25 és 15 pontos gyakorlási lehetőség egy-egy leckén, és amikor használom, elveszi a 25 pontosat, de csak 15 pontot kapok tőle. Most ezzel mi van? Így kéne ennek működnie?

2020. aug. 17. 09:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Sőt, most konkrétan 10 pontot kaptam, pedig nem rontottam el semmit, mindenre rögtön nyomtam a jó választ...
2020. aug. 17. 09:30
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Az appot arra találták ki, hogy nyelvet tanulj vele, a hozzá tartozó kiegészítő lehetőségek is ezt a célt szolgálják. Teljesen lényegtelen, hogy miből hány pontot szerzel, a kérdés, hogy hasznosan töltöd az időt, segít a nyelvtanulásban?
2020. aug. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, de a ranglista is van valamire. Ha már jól megy a tanulás, miért ne lehetne összekötni a szórakozással(versenyzés)? Bár nekem már a tanulás is maga szórakozás, de ha már van lista, nem értem, miért volna baj, ha szeretnék benne lenni a top háromban😅
2020. aug. 17. 10:20
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem baj, csak szőrnyen gyerekes és haszontalan.

Ráadásul te is láthatod, hogy ezzel a ranglistával való foglalkozás csak a bajodat gyűjti, a tanulástól is elveszi a figyelmet, mert ahelyett, hogy arra koncentrálsz, folyton azt lesed, hogy jó pontokat kaptál-e.

2020. aug. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én csak azt kérdeztem, hogy ha van egy ilyen funkció, akkor miért nem működik:D Nem azt kérdeztem, hogy gyerekes-e, vagy sem.
2020. aug. 17. 10:33
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Első, miért fáj neked, hogy versenyezni akar ha szeretné. Mint mondta, van ranglista. Van ranglista. Amin "versenyeznek" az emberek. Van, akit érdekel, és nézi azt is, mert az (is) hajtja, van, akit nem érdekel. Nem lehet elfogadni?
2020. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..


azért, mert ilyen "okosságok" születnek ezekből a versenyszelleműsködésekből.

2020. aug. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát ez már teljesen más kategória.

Rám miért kell azt mondani, hogy "szörnyen gyerekes"? Egy alkalmazáson belüli funkció nem-működésének okát kérdezem, erre be vagyok állítva gyerekesnek, mert másvalaki meg még hackelni is szeretne a nyerés érdekében. Hát szép:)

2020. aug. 17. 10:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem rád mondtam, hogy gyerekes, hanem a tevékenységre.
2020. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De akkor se ezt kérdeztem:(
2020. aug. 17. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!