Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehetséges autodidakta módon...

Lehetséges autodidakta módon megtanulni finnül? Más is próbálkozik ezzel? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Már pár hete jó magam is tanulgatom és úgy érzem, egész jól haladok.


Nektek hogy megy? Mióta tanuljátok?



2020. aug. 18. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Haluan oppia suomea. Suomi on hauska kieli.
2020. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Joo! Minä tykkään Suomi.
2020. aug. 18. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Egy bizonyos idő után kell az anyanyelvi környezet. Szerezz finn levelezőtársat. Van is egy oldal, most nem jut eszembe a neve...ahol vehetsz nyelvórákat anyanyelvi pajtásoktól. Cserébe te is oktathatod a saját nyelvedet. Persze az angolt nagyon kell vágni, mert az a közös nyelv.
2020. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En finn-magyar vagyok. Fiatal felnottkent tanultam meg finnul, azota mar majdnem anyanyelvi szinten beszelem. Szerintem egyedul lehetetlen, a nyelvtana eleg nehez.
2020. aug. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is tanulom :) .
2020. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Voinko auttaa sinua? Minä tykkään Suomesta ja suomen kielestä.
ápr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!