Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A2 spanyol vs b1(valamikori...

A2 spanyol vs b1(valamikori b2) olasz befejezése előbb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Két évvel ezelőtt (gimi végére) beszéltem b2-es szinten olaszul, de nem tettem le a nyelvvizsgát én hülye. Azóta felejtettem ezt-azt.

Most egyetemen spanyolul kezdtem el tanulni, a2-es szinten vagyok nagyjából, talán picit alatta, de még friss.


Szeretném mindkét nyelvet "befejezni", de tanácstalan vagyok, melyikkel okosabb kezdeni ilyen esetben?


Köszi, ha segítetek!


2020. szept. 9. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

ha sos/belátható időben kell a nyevvizsga akkor nyilván az olaszt könnyebb visszahozni és újra elérni a nyelvvizsga szintet.

Ha csak hobbiból tanulod őket, akkor azzal folytasd amelyikhez éppen több motivációt érzel.

2020. szept. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem sos, de szeretném 2 éven belül mindkettőt letenni úgy, hogy a másik utána ne legyen sokkal nehezebb.
2020. szept. 9. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
én a spanyolra mennék rá, az még friss, érdmesebb továbbvinni szerintem,hogy ne felejtsd a nyelvvizsgáig azt is, mint az olaszt, az olaszt visszahozni már könnyebb feladat lesz .
2020. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget Nektek!


Esetleg otthoni tanulásra valami jó módszer? A spanyol zenéket imádom, talán a sorozatozás is mehetne, de nem tudom, mennyire célravezető egy évad film...

2020. szept. 9. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!