Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy küzdjem le a stresszt?

Hogy küzdjem le a stresszt?

Figyelt kérdés

Írásbelikkel nincs gondom, de a szóbeli nagyon nehezen megy. Most fogok angolból nyelv vizsgázni és nagyon félek a szóbeli résztől. 3 éve volt németből kisvizsgám iskolában, és ott annyira izgultam, hogy össze vissza dadogtam és semmire nem tudtam rendesen válaszolni. Meg is buktam volna, ha az írásbeli nem húzza fel. Igaz, nem tanultam meg a tételeket, de nem vagyok rossz németből és még az alap kérdésekre sem tudtam válaszolni.

Hogy tudnám csökkenteni a stresszt?

Köszönöm szépen, ha válaszolsz!



2020. szept. 24. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a beszédtől félsz, akkor beszélni kell.
2020. szept. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 sör előtte, és jobb leszel mint gondolnád
2020. szept. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél, beszéletek veled szívesen :)

Amúgy nézz youtubereket és ismételd amit ők mondanak. Egy idő után megszokod magadat angolul beszélni.

2020. szept. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!