Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy küzdjem le a streszt?

Hogy küzdjem le a streszt?

Figyelt kérdés
Vezetni tanulok(autót),de nagyon streszelek,amikor vezetek. Hogy küzdjemle,legyek úrrá rajta.

2020. aug. 24. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Igyál előtte egy sört xd
2020. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Relaxálj és képzeld el, ahogy nagyon jól tudsz vezetni. Minél részletesebben annál hatásosabb. Képzeld, hogy jól kezeled az autót, megoldasz váratlan helyzeteket. Ezt tapasztalatból mondom, nálam bevált, 30 éve sokat vezetek, itthon is, külföldre is. Eleinte én is görcsöltem, de legyűrtem. Gondolj az ismerőseidre, akik szerinted bénák, még is vezetnek. Ha ők meg tudtak tanulni, Te is megtanulsz! És persze ha meglesz a jogsid vezess sokat, mert tudjuk a gyakorlat teszi a mestert...
2020. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ginseg gyökér kapszula napi 2! Tuzd ki a celt, ne a hibat keresd nezz moge, probalj pozitiv dolgokra gondolni, mi lesz ha meglesz, tervezz :)
2020. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pontosan mitől félsz vezetés közben?

Az oktatódtól, hogy leszid?

Attól, hogy egyáltalán hibát követsz el, és ez frusztrál?

Attól, hogy valakinek kárt okozol?

A saját egészséged félted?

Sok más oka lehet az autóvezetés közbeni félelemnek, és főleg az oktatóautóban sok tanuló fél, szorong, ideges.

Szerintem legelőször azt kell kiderítened, hogy pontosan mi az, amitől félsz?

2023. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!