Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 60% Középszintű angol érettség...

60% Középszintű angol érettségi nagyon rossz?

Figyelt kérdés
Pont a 4-es érdemjegy.
2020. okt. 23. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mire. Ha nem kell a továbbtanuláshoz, akkor tökmindegy, ha anglisztikára akarsz menni, akkor meg azért tök mindegy, mert vélhetőleg oda emelt kell.
2020. okt. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ, mennyi ideje tanulsz, és mi a cél. Általában nyelvtudásnak elég gyenge.
2020. okt. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akarok továbbtanulni, gazdaságinformatikusnak vagy valami ilyesminek. Egyébként az a durva hogy ezek a vizsgák rosszul sikerülnek mindíg, meg dolgozatok, de ha meg élőben olyan helyzetben vagyok ahol beszélni kell egy külföldivel, a dolgozatokat 95%-ra író osztálytársam megszólalni nem tud, én meg szépen eltársalgom. Nemtudom mivan velem ilyenkor :(
2020. okt. 23. 10:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóbeli vizsgadrukklenziád van. Ennyi. Az csak egy szám, a munkahelyeken a kutyát nem érdekli. Állásinterjún meg fognak kérni, hogy angolul folytassátok a beszélgetést.
2020. okt. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó az pont 4-es de igaz kinek mi a jó
2020. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen nézőpontfüggő. Ha valaki régóta tanul, nagyon jól tudja a nyelvtant, jól beszél az nyilván azt mondja, hogy ez semmi. Én akinek középiskolában szinte semmit nem tanítottak örültem volna már ennek is.
2020. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem igazán örülnék ennyinek. Felsőfokúra is készülök, hogy egy minimum 90%-ot elvárok magamtól a közép érettségin. Dehát ez csak én vagyok.
2020. okt. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!