Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol után melyik nyelvet...

Angol után melyik nyelvet tanulnád?

Figyelt kérdés
Szóval angolból B2-es szinten vagyok, és nem tudom hogy milyen nyelvet tanuljak. Lehetőségeim: német, francia és japán. Na most a japánt ki is zárnám, egyrészt mert olyan nyelvet szeretnék tanulni, aminek később még hasznát veszem, nem ilyen hobbiszinten értem. Másrészt meg ugye sokkal lassabban tanulnék meg japánul mint németül vagy franciául, még a betűket is meg kellene tanulnom. Szóval szerintetek a németet vagy franciát tanuljak, melyik könnyebb és melyik hasonlít jobban az angolhoz? Esetleg mégis japánt?

2020. nov. 13. 11:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

9-es ez egyáltalán nem igaz. A B2-es szint igenis sokat ér. Vannak anyanyelvű barátaim és megértem amit mondanak és én is megtudom értetni magam velük. Megértem az összetettebb szövegeket is, stb.

Egyébként nem is értem hogy minek magyarázkodom, azzal hogy közlöd hogy nem ér a B2 semmit egyértelművé válik számomra hogy csak kötekedni szeretnél.

2021. ápr. 27. 12:45
 12/12 Mojjo ***** válasza:
@11: Ahogy érzed. Egy tanács volt, de ha így szeretnéd felfogni, az a szíved joga. Ha az a helyzet, amit írsz, akkor B2 szint felett vagy - ami persze tök jó.
2021. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!