Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen 20 perces angol sorozat...

Milyen 20 perces angol sorozatot küldjek a diákomnak?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el privát órákat vállalni. A diákom hatodikos (11 éves) és a korosztályához képest elég jól megy neki az angol. Gondoltam arra hogy küldhetnék neki 20-30 perces angol videókat és a videókról feltett kérdésekre válaszolni lenne a házi.

Én Disney Channel sorozatokra gondoltam, van még ötletetek?



2020. nov. 14. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Persze,de hova küldjem a szamlaszamomat hogy majd a fizudbol megkapjam a rám eső részt 😃?
2020. nov. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Vlogokat is használhatsz.
2020. nov. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem az is jó lenne, ha választhatna magának vagy legalább megtudakolnád tőle, hogy mi érdekli, mit szeret. Nekem volt egy tanárom, aki adott ilyen feladatokat, hogy pl. mindenki keressen magának egy szimpatikus youtube csatornát/videókat vagy sorozatot és arról kellett írni ilyen kis összefoglalókat, mi tetszett benne stb. Szerintem ezt ugyanúgy megteheted te is. Ha mond/mutat valamit, akkor te le tudod csekkolni, ki tudod választani melyik lenne a legjobb a feladathoz, milyen feladatot tudsz kihozni belőle, megfelel-e a szintjéhez stb.) és utána már tudtok vele dolgozni. Persze, te is ajánlhatsz neki videókat, mert lehet megtetszik neki valamelyik. Csak szerintem tényleg az a legjobb, ha őt is bevonnád valamelyest ebbe a feladatba, mert akkor a leghatékonyabb a dolog, ha tényleg érdekli és szívesen foglalkozik vele.
2020. nov. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!