Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt tanultál meg...

Mennyi idő alatt tanultál meg angolul?

Figyelt kérdés
Olyan emberek érdekelnek inkább, akik nem tanultak iskolában angolt, majd az életük során elhatározták, hogy megszeretnének tanulni, és többnyire önállóan tanulták vagy kevés tanári segítséggel.
2020. nov. 21. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
5 év kb
2020. nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Amit az iskolában tanítottak, azt nem mondanám tudásnak. Katasztrófa. egyetem utolsó évében tanultam meg fél év alatt magántanár (heti 1x 2 óra, majd a végén 2x2 óra) segítségével
2020. nov. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Az iskolában nagyon nagyon küzdöttem, 8 év alatt nem tudtam eljutni a B2-re, majd egy magántanárral feljutottam 1 év alatt B2 fölé.

Azóta sok víz lefolyt a Dunán, angol nyelvű képzésen diplomáztam, angolul írok blogot és a külföldi barátnőmmel egész nap angolul beszélek....

2020. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!