Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes lenne külön nyelvóráka...

Érdemes lenne külön nyelvórákat venni egy magántanárnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még csak 1 éve kezdtem el tanulni angolul egy nyelvtanfolyamon és úgy érzem, rengeteget fejlődtem. 11.osztályos tanuló vagyok, fő célom a középfokú nyelvvizsga lenne. 2021-től megváltoznak a felnőtt képzési szabályok, ezért az én nyelvsulim is újítani fog, ami nekem kicsit sem fog kedvezni különféle okokból kifolyólag. Szüleim azt mondták hogy érdemes lenne magántanárhoz járnom. Örülök neki, hogy próbálnak támogatni és segíteni, de úgy érzem ezzel a "csekély" tudásommal nem érné meg. Egyébként már van egy nagyon erős alaptudásom... de még egy középszintű érettségi feladatsor is kifog rajtam... (a szókincsem nagyon gyér + még nem tanultam az összes fontos idegidőt)

Ilyen gyenge angolosként érdemes lenne nyelvtanárhoz járnom? Ismerőseim és rokonaim is azt mondták, akkor kéne tanárhoz járnom, ha már kb a B2-es szinten vagyok, és csak egy erős ismétlés/gyakorlás kell csak.

Szerintetek?



2020. dec. 21. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A kezdetektől érdemes külön tanárhoz járni, mivel biztos alapokat ad neked. Szerintem most ne hallgass az ismerőseidre, rokonaidra:)
2020. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már elkezdted ne add fel, ahhoz, hogy elérd a B2-őt nem kéne abbahagynod. Egy különtanárral még lehet gyorsabban is haladhatsz, hisz csak rád figyel.
2020. dec. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, érdemes, sokkal megkönnyítheti.:)
2020. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!