Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan érdemes neki kezdeni a...

Hogyan érdemes neki kezdeni a dán nyelv tanulásának egyedül?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy angol és német tanulás után nem nehéz, csak a kiejtés az ami azért viszonylag bonyolultabb.


Egyelőre nincsen pénzem se tanárra, se tanfolyamra, így mindenképpen egyedül, autodidakta módon kezdeném elsajátítani, későbbiekben megpróbálnék eljutni rendes oktatásra is, amint engedi az anyagi helyzetem.


Tudnátok könyveket, alkalmazásokat, youtube csatornákat, oldalakat ajánlani, amik ebben segítenének?



2021. jan. 2. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Duolingo.

Angolt beállítod első nyelvnek és angolul tanulhatod a dánt.

2021. jan. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Dánul tanulok és csak egy tanácsot tudok adni: felejtsd el az önálló tanulást. Nem, nem fog menni. Itt nagyon figyelned kell a kiejtésre, ami nem fog menni egyedül. Először én is próbálkoztam volna vele, de inkább magántanárhoz fordultam.

Önállóan legfeljebb csak az olvasást tudnád gyakorolni, de az meg kevés, mivel dán nyelvben teljesen másként írod a dolgokat, mint ahogy kiejted, stb.

Bármi kérdésed van írj rám nyugodtan, megpróbálok segíteni.

2021. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!