Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan és mennyi szót tanuljak...

Hogyan és mennyi szót tanuljak meg spanyolból?

Figyelt kérdés
Abszolút kezdő vagyok.Ez lenne a harmadik nyelvem.Mekkora szó kincs kellene egy középfokú vizsgához?

2021. jan. 23. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Beugrónak Duolingo.

Én azzal kezdtem.

2021. jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem abszolút kezdő szinten a Duolingo csak összezavar, mert katyvaszt tanít (bár erős túlzással "latin amerikai szerű" spanyolt). A nyelvvizsga típusától is függ, egy DELE B2 fényévekkel több tudást igényel, mint egy BME vagy Origo B2... Az 1000 preguntas 1000 respuestas könyvet ajánlom, aminek van tematikus szókincse is, peldaszövegekkel, stb. Egyébként a szókincs nem minden, lehet valakinek hatalmas a szókincse ha nem tudja mondatba foglalni a szavakat.
2021. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Dulingoval én is próbálkoztam de nem igazán láttam át a dolgokat.

Szerintem nyelvtan tanárhoz fogok fordulni.Köszönöm szépen a válaszokat.

2021. jan. 25. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!