Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A duolingo meddig visz el az...

A duolingo meddig visz el az eszperantóban?

Figyelt kérdés
Elég rövid ez a duolingo kurzusa az eszperantónak, gondoltam végigviszem. Ez mennyire elég? Alapfok, középfok?

2021. jan. 24. 21:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
Alapfok se. Belépő szint.
2021. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tegnap egy hasonló kérdésnél azt olvastam hogy középfok. Ember, ez az eszperantó, nem a német
2021. jan. 25. 07:17
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Ember, Te magad írtad, hogy elég rövid az a tanfolyam. Akkor szerinted elvisz középfokig? De neked legyen igazad! :)
2021. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. jan. 25. 18:19
 5/21 anonim ***** válasza:
58%
És milyen cégnél kell neked az eszperantó? Vagy csak egy újabb buta majom, aki nyelvet tanulni is lusta, de még is meg akart tanulni egy eszperantót amit soha semmire nem fog használni, és ezzel az erővel nyelvet is tanulhatna?
2021. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Azért hogy a lehető legkisebb energiabefektetéssel meglegyen a nyelvvizsgája pl.a diplomához. 3 hónap alatt Eszperantó nyelvvizsgát tettem, pont mert kellett a diplomámhoz, hogy most a lehető leghamarabb mesteren tudjak tanulni.


"Buta majom" neked mid van? Lehet csak nagy szád?

2021. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

6


ez a legjobb. Egyetemet végez, de egy k*baszott angol nyelvvizsgát nem tud megcsinálni. 3 hónap?? ugyan ennyi idő alatt tanulsz meg alapfokon angolul, de ha egyetemre jársz, akkor hogy a búbánatos francba nem voltál képes eddig egy olyan nyelvet elsajátítani, amit a világon a legtöbben beszélnek? Angol, Spanyol, Német, Orosz érted, valami. Hogy vagy képes elvégezni az egyetemet, ha erre sem vagy képes? MESTER?? Ne viccelj már..

2021. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

"Egyetemet végez, de egy k*baszott angol nyelvvizsgát nem tud megcsinálni."


Képzeld nem voltam képes megcsinálni, mert egyetem mellett dolgoztam te okostojás meg családom, kicsi gyerekeim vannak. 3 hónap alatt én nem tanultam volna meg angolul mert sosem tanultam életemben és nem egy olyan pikk pakk nyelv amit 3 hónap alatt meg lehet tanulni. Ha nem tiszta, mert írod hogy: " 3 hónap?? ugyan ennyi idő alatt tanulsz meg alapfokon angol". Nekem nem alapfokú kellett hanem egy gyors középfokú. Bizony, 86 ponttal bejutottam a mesterképzésre, ahol a ponthatár 70 volt. Úgyhogy ne osztogasd itt azt ami neked nincs. :D

2021. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
20%

Az a baj nyolcas, hogy erre NINCS kifogás.


"nem tanultam volna meg angolul mert sosem tanultam életemben"


Mi az, hogy nem tanultál? MINDEN szöveg angol lassan Magyarországon is körülötted. Szinte kikerülhetetlen.


Nincs rá időd? Minnyájan úgy tanultunk meg angolul, hogy eredeti nyelven néztük a filmeket, és angol cikkeket olvastunk. Szerinted járt bárki magántanárhoz emiatt?


"Nekem nem alapfokú kellett hanem egy gyors középfokú"


7-8 hónap alatt megvan a középfok, ezt garantálom. Még ha nem is tanultál angolul, valami lehet a fejedben, mert mindenhol angol szöveget olvasol egész nap.


"Bizony, 86 ponttal bejutottam a mesterképzésre, ahol a ponthatár 70 volt. Úgyhogy ne osztogasd itt azt ami neked nincs. :D"


És minek leszel a mestere? Milyen bsc-t tudtál te végigcsinálni úgy, hogy konkrétan nehézségeid vannak egy nyelv megtanulásával? Ez a legkönnyebb része. Tényleg kíváncsi vagyok milyen karon vagy, mit tanulsz, és milyen piacképes tudást szereztél a képzés alatt.

2021. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

#8


Azért az valóban elgondolkodtató, hogy valaki, aki mester szakra felvételizik, annak gondot okoz egy középfokú nyelvvizsga megszerzése angol/spanyol/stb. használható nyelvből.


A család, munka jó esetben mindvégig ott lesz ezután is. De erre nem lehet fogni, hogy az mind együtt túl sok a tanulással, hogy egy nyelvvizsga ne férne bele. Diplomás, értelmiségi emberekről beszélünk.


Ezt most NEM személy szerint Neked címezve írom, hanem általában nem értem azt, hogy sokszor csak a nyelvvizsga hiánya miatt ragad benn diploma.

2021. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!