Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha angolból elértem a C1...

Ha angolból elértem a C1 szintet, utána mit érdemes csinálnom?

Figyelt kérdés

Csinálok egy kurzust, ami C1 szintig visz el, komplex, lefed mindent. Nemsokára végzek vele.


Utána mit javasoltok, mit csináljak? Csak egyedül tanult., így nincs valami sok önbizalmam.


Érdemes lenne nyelviskolába vagy magántanárhoz elmennem, hogy nézzük meg mire jutottam? Vagy még dolgozzak fel pár kurzuskönyvet/tankönyvet előtte?


2021. febr. 11. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Vannak alkalmazások, amiken beszélgethetsz angolul angol anyanyelvűekkel. Segítenének neked biztos - és Hozzáteszem, ahogy a magyar anyanyelvűekből sem beszél mindenki helyesen úgy az angolnál se(sőt), szóval nem kell félni, ha elrontasz valamit.
2021. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, és a kiejtésemet hogyan javíthatom?
2021. febr. 11. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Videókat nézz. Leginkább YouTubeon, mert akkor hallod, hogy a hétköznapi emberek hogy beszélnek, és nem fog lejönni egyből, hogy külfölfi vagy.
2021. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!