Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Így mennyi idő alatt tudok...

Így mennyi idő alatt tudok megtanulni angolul?

Figyelt kérdés

Általános suliba kezdtem angolt tanulni kb 8 éve de nem nagyon figyeltem. Szavakbol meg jegyeztem pár százat de egy egyszerű mondatot is képtelen voltam össze tenni az elmúlt hetekben viszont elkezdett érdekelni a dolog és napi 3-4 órákat is angol tanulással töltők és valamennyire élvezem is.

Ha minden nap ennyit tanulók mennyi a reális idő arra , hogy közép szintén meg tanuljak angolul? Emelt szintű angol érretségit akarok ami másfél év múlva esedékes.


2021. febr. 14. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
ha nagyon belehúzol talán megoldható másfél év alatt
2021. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Ha másfél év múlva emeltet szeretnél, de még közép szintűt is, mindenképpen menj el tanárhoz. Ha még meg is tanulsz otthon beszélni, a szabályokat muszáj lenne inkább egy tanártól hallanod, nehogy aztán találkozz egy példában egy kivétellel, stb.
2021. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Érdemes egy tanárt felkeresni. Meg szerintem egy intenzív kurzus sem árt. Így nem csak tanár által tudsz bele látni a vizsga feladatokba, hanem a kurzus által is.
2021. febr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt is nagyon gyakorolnod kell, hogy tudj élesben valakivel beszélni. Ezért muszáj lenne egy partnert találnod magad mellé, hogy éles helyzetben aztán ne blokkolj le, mert addig nem beszéltél senkivel sem angolul.
2021. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!