Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megjött a levél hogy felvettek...

Megjött a levél hogy felvettek gimnáziumba de pár nappal késöbb pedig egy e-mail hogy mennem kell németből felvételizni egy másik gimnáziumba. Kötelező mennem így hogy már felvettek egy másik iskolába?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem, de illik írni egy választ, hogy köszönöd a lehetőséget, de már felvettek máshová, úgyhogy nem veszel részt a felvételin. Így tudják, hogy nem mész, úgyhogy nem számítanak rád, esetleg át tudják szervezni a felvételit.
2021. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ezt hogy hoztad össze? Mert még rohadtul nem kaphattál levelet arról, hogy felvettek. Egyrészt, az előzetes rangsorok is csak márciusban kerülnek nyilvánosságra, másrészt még utána lehet változtatni a megjelölt iskolák sorrendjén, ha akarsz.
2021. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Ez a kérdés kamu! Ilyen nincs február végén!
2021. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy Arany János Tehetséggondozó programban veszek részt ahova pont 20an jelenkeztünk így nem volt kérdés hogy felvesznek. Ha valaki nem hisz nekem akkor tudök küldeni képet is
2021. febr. 25. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyire változott a rendszer? Az én időmben ha az első jelölt helyre felvettek, akkor a többitől automatikus elutasítást kaptam.
2021. febr. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!