Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha megbuktam origo írásbelin,...

Ha megbuktam origo írásbelin, akkor ha újra akarok nyelvvizsgázni, újra ki kell fizetnem a 28 ezer forintot?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a fele megvan, akkor már csak a másik felére is elég jelentkezned; viszont lehet,hogy jobb ,ha megint mind a kettőre egyszerre mész. Ja várjál, nem, mert úgyis a kettőnek az átlagát nézik, annak kell lenni 60%-nak, tehát, ha a szóbelid már megvan; akkor elég mégegyszerre már csak az írásbelire jelentkezned. Úgyis a kettőt egybe számítják.
2021. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

*Jaj, nem, várjál, most írtam butaságot. Az a lényeg, ha a szóbelid megvan, akkor az már megvan; két külön vizsgát nem számolnak egybe, csak ha már egyenként elérik a 60%-ot.


Tehát csinálhatod úgyis, hogy most már csak egy írásbelin kell megcsinálnod a 60%-ot,de ha pl nem lesz meg; a múltkori sikeres szóbeli már nem tudja felhúzni.


Vagy még tehát azt is csinálhatod, hogy tehát megint mind a kettő felére jelentkezel; és akkor föl tudhatja húzni az egyik a másikat. Amúgy én pl nem tudom, neked melyik nyelvvizsgatípus a legmegfelelőbb; de pl két különböző fajtájúból is hogyha felét-felét teljesíted 60-ra, akkor az egyetlen teljes nyelvvizsgának fog számítani.


Viszont még arra figyelj, hogy van olyan nyelvvizsgatípus, ami elvileg csak egy évig érvényes, tehát semmiképpen ne olyat csinálj, hanem rendeset.

2021. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!