Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kerekedhetnék felül a...

Hogyan kerekedhetnék felül a lustaságomon?(Angol nyelv tanulás)

Figyelt kérdés

Nemsokára itt az érettségi, emelt angolból tennék vizsgát.

Sajnos nem vagyok perfect belőle teszt alapján szerintem elérnék egy 50-65%-ot. (remélem nem lesznek meglepetések az idei érettségin)


Bőven lenne időm ezen javítani, de sehogy nem bírom rá venni magam a tanulásra (érettségi példafeladatok megoldására) azokból kb 3-5 darabot csináltam meg, aztán meguntam.


Angol oldalakat/szöveget naponta olvasok, egyedül ezzel nincs bajom

Szerintetek, hogyan tudnék felkerekedni ezen?/Ti, hogy veszitek rá magatokat a tanulásra?


Megj:Én az a típus vagyok aki vizsga előtt 1 héttel/3 nappal áll neki a tanulásnak, szóval még azért vagyok ilyen nyugodt, de jó lenne ezen változtatni



2021. márc. 4. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Kéne neked egy tanulótárs vagy egy tanár, aki noszogat, most már bele kell húzni! Azt jól teszed, hogy olvasol, de sajnos az önmagában nem elég.
2021. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi ez egy remek tipp, de sajnos se barát/se ismerős, online pedig félnék belevágni
2021. márc. 8. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!