Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire nehéz a középfokú...

Mennyire nehéz a középfokú angol nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Jövőre 10.-ben le szeretném tenni a középfokú nyelvvizsgát, hogy aztán ne 11.-ben kelljen még ilyenekkel szórakozni. Szerintetek nehéz? Illetve melyik a jobb? Az online, a papíralapú, vagy a vizsgatermi számítógépes vizsga?


Köszönöm előre is a segítséget!

16/F



2021. ápr. 13. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Engem is érdekelne! :)
2021. ápr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, nekem 13 évesen sikerült, de attól függ, milyen régóta tanulod a nyelvet, hogyan tudod használni, stbstb. TELC-en voltam, és így visszagondolva a hivatalos levélen kívül minden könnyű volt. Leszámítva a szóbelit, de csak azért, mert nagyon visszahúzódó voltam/vagyok, és borzasztóan izgultam, emellé még egy idióta vizsgapartnert is kaptam. Szóval egy kicsit szerencsén is múlik, de nem egetrengetően nehéz.

16/L

2021. ápr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És az online vizsgáról mi a véleményetek?
2021. ápr. 13. 09:50
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
A nehézség szubjektív. Nem tudom milyen szinten vagy, de érdemes lehet megnézni egypár minta feladatsort, B2 szinten. Szokott lenni hozzájuk megoldókulcs, az alapján be tudod lőni, mennyire vagy messze tőle.
2021. ápr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem nagy cucc, ink személyesen csinald
2021. ápr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!