Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az angol mellé melyik nyelvet...

Kissuti5 kérdése:

Az angol mellé melyik nyelvet tanuljam?

Figyelt kérdés

Német, olasz, francia

Magyarországon szeretnék maradni a jövőben. Legjobban biztosan a német érné meg, de nekem az a nyelv nem a szívem csücske…francia rokonaim vannak, de francia cég tudtommal sok nincsen mo-n. Az olasz pedig nem tudom megérné e..



2021. jún. 22. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Angol C1 + Német B2 kombó elég sok helyen a diploma mellett egy nyerő kombó is lehet akár. De OKJ mellé sem árthat.
2021. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Németet. A francia sokkal nehezebb. Tudom furcsán hangzik, de oroszt vagy kínait is megérné.
2021. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen legjobban a német érné meg de én utáltam és mai napig is utálom a német nyelvet úgyhogy végül nem azt választottam hanem franciát. A franciával Magyarországon viszont jelenleg tényleg nem sok mindent tudsz kezdeni, alig van 1-2 francia cég. Olaszból viszont évről évre egyre több van. Itthon hasznosságilag tényleg a német veri a többit de ha semmiképp nem szeretnéd akkor én inkább az olaszt javasolnám.
2021. jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Német.
2021. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!
2021. jún. 26. 12:58
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Ha Mo-on akarsz maradni, akkor kínait és oroszt érdemes (csak figyeld a híreket). Ha hajlandó vagy mozdulni, akkor angol-német-francia az, aminek értelme van.
2021. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont hogy az olasz éri meg. Sokkal több àllásajánlat van rá, mint az istenített oroszra, kínaira. Magyarország egyik legfontosabb külkereskedelmi partnere Olaszország. Nem egy olasz cég van nálunk.
2021. júl. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!