Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanár nélkül olaszul szeretnék...

Tanár nélkül olaszul szeretnék megtanulni. Hogy kezdjem?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni olaszul mert szerintem fantasztikus nyelv és imádom. Angolul valamelyest tudok pl egy sorozat 2 évadát angolul néztem meg és értettem bár könnyeb nyelvezete van. Általánosba 8 évig németet tanultam bár nem sok maradt meg és nem is érdekel annyira a német. Bár ez nem tudom mennyire számít. Szóvál nulláról szeretnék megtanulni olaszul és lehet ha már nagyából megy akkor pár év múlva elmegyek tanárhoz de ahol tartózkodom iszonyat magasak az árak magántanár szempontból.

Mellékesen büszke lennék magamra hogy beszélek egy alap nyelvet mint az angol és mellette szerintem két gyönyörű nyelvet mint az olasz és a magyar. De ez tényleg mellékes és az én hülyeségem



2021. jún. 28. 10:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve most itt a nyár van kb 2 hónap szabadidőm amikor nem tudom mit csinálhatnék így gondoltam ez jó alkalom hogy elkezdjem
2021. jún. 28. 10:30
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Duolingo, Rosetta Stone, Bluebird, youtube: Dolce vita with Luca & Marina
2021. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Mindenképpen egy normális nyelvkönyvvel kezdj, ne az internettel meg applikációkkal stb.
2021. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen könyvekkel?
2021. jún. 28. 14:39
 5/6 anonim válasza:
35%
Szia. Van olyan könyv pl. (Idődetektívek) amiben a hátulján van olasz szavak és nagyon jó a könyv is. Nyomozós és pl van hogy Rómába mennek vissza az időbe. Nincs mit!
2021. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a 30 részes youtube videókkal kezdtem, 30 days italian. Közben duolingóztam is, lehet szidni, de ha nem csak ezt használod, igenis jó! A lingq-n meg hallgattam a ministorykat. Utána elkezdtem nézni az italian automaticot angol felirattal, nagyon jó csatorna.
2021. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!