Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan álljak neki hatékonyan...

Hogyan álljak neki hatékonyan a német nyelv ismétlésének?

Figyelt kérdés
Középfokú nyelvvizsgám megvan belőle,nagyon jól is ment meg szeretem,csak sajnos nem használtam aztán gimi után (6 éve...). Nagyon sokat felejtettem. Nem tudom hogy kezdjem el ismételni,mivel kezdjem (szókincs/nyelvtan..) stb. Ha valaki járt hasonló cipőben tudna tippeket adni?

2021. szept. 21. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvasással lehet szerintem a legjobban visszahozni a szókincset. Esetleg teszteket is kitölthetsz.
2021. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pont így vagyok ezzel én is!

Gyakorolhatnánk együtt ha van kedved!

Napi pár perc hírolvasás segít feleleveníteni a nyelvtant, új szavakat is tanulhatsz belőle, ha hanganyag van akkor a hallásértést is lehet gyakorolni. Hallgass zenét, nézz filmet felirattal. Beszédhez pedig jó ha van tanulópartner vagy tanár

2021. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!