Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit választanátok a helyembe?

Mit választanátok a helyembe?

Figyelt kérdés

Szóval röviden az van, hogy a friss 9.osztályosok és 11.esek lehetőséget kaptak, hogy külföldre menjenek 2 hétre az adott idegen nyelvet tanulni. Ingyenes minden. Júliusba mennénk, csak hát külföld.. be kéne oltatni magam. Én meg nem tudom emiatt beoltassam-e magam :/

Ti élnétek ezzel a lehetőséggel?


2021. dec. 13. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem vagy még beoltva? Eszednél vagy???
2021. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

19 évesen apám minimum 200ezret fizetett egy nyári 2x4 hetes nyelvvizsga tanfolyamra, hogy a diplomámhoz szükséges nyelvvizsga követelményt teljesíteni tudjam. Ezek mellett tanárhoz jártam és még az első nyelvvizsgáért is fizetni kellett, ami most már ugye ingyenes, visszaigényelhető az összeg…

Tanultam nyelvet sok éven keresztül, jó is voltam belőle, mégis kevés lett volna az iskolai keret a nyelvvizsgához.


Szóval ha újra 15 vagy 17 lehetnék, gondolkodás nélkül utaznék, tanulnék és oltatnék ha csak ez az ára! Oltás nélkül korlátozva vagy egyébként is.

2021. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én se akartam oltást, hasonló okokból adattam be magamnak, viszont így már gondolkodás nélkül

Ez egy vissza nem térő lehetőség, használd ki (ha már 2 éve én nem tudtam a *csúnya szavak tömkelege* covid miatt, amikor nekem lett volna ez a lehetőség)

2022. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!