Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Pázmány vagy Elte fordító és...

Pázmány vagy Elte fordító és tolmács mesterszak? Melyiket érdemes választani?

Figyelt kérdés
Angol-olasz nyelvpárról lenne szó, mindkét helyre beadtam a jelentkezésemet, de nem tudom melyiket válasszam, ha esetleg mindkét helyre felvennének. A tapasztalatokra lennék kíváncsi, illetve arra, hogy mi a különbség a két hely képzése között, miben jobb egyik vagy másik. Az Eltéről tudok kevesebbet eddig. Nyelvtől függetlenül érdeklne hogy mik a benyomások az egyes egyetemekről, bármilyen infó hasznos nekem. A tanterveket megnéztem, illetve azt láttam, hogy a Pázmányon kisebb a létszám.

2022. márc. 9. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sokat tudok róla, de egy ismerősöm Pázmányon tanul, pont angol-olasz szakirányon és nagyon szereti.
2022. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
En az ELTEn tanulok angol franciát és nagyon szeretem, gyakorlatias és bár nagyon sok fordítani való van, sokszor még nekem is nehezek, pedig mindkét nyelvet c1 szintén beszélem és még is ertem rendesen, de ezeken kívül jónak tartom és ajánlom
2022. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!