Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol érettségire vinni kell...

Angol érettségire vinni kell szótárat?

Figyelt kérdés

Magay-Kiss

Magyar-angol szótár (kisszótár)

Akadémiai kiadó, Budapest

Ezt vinném.

Az baj,ha van beleírva pluszba? Megnézik a szótárakat?



2022. máj. 4. 21:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"oldalanként 2-3 szót írtam bele halványan ceruzaval a lap felső/belső részében . 2 oldalt 1400 bol"

És mégis mi értelme volt ezt a 6-7 szót beleírni arra a két oldalra? Mit gondoltál, mennyit segít ez majd rajtad?

Vagy korábbi bejegyzés? Az pont annyira fontos, mint amennyire nagy rá az esély, hogy észreveszik...

2022. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Elég sokat mivel a gyakran használt szavaim ritkább szinonimáit írtam bele amit egy nap alatt nem tudtam volna megjegyezni. Így remélhetőleg max pontot adnak a writing szó kincs részére.
2022. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha ezt csak így, csalással tudtad elérni, akkor aztán igazán büszke lehetsz magadra...

Ahelyett, hogy vittél volna egy egynyelvű szótárat (ha már a kétnyelvűből képtelen lettél volna kikeresni a szinonimákat...)...

2022. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%
Tyu mekkora csalás 4-5 szinoma beírására aztaa mindjárt elszégyelem magam. Milliószor gyorsabb volt így
2022. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!