Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy kezdjek bele az angol...

Hogy kezdjek bele az angol nyelv tanulásába?

Figyelt kérdés

Korábban tanultam pár évig iskolai keretek között, de nem nagyon haladtunk az anyaggal. Némi alapom így van, tehát nem teljesen a nulláról kezdem.

Nyelvtanfolyam és magántanár kizárva, egyedül tanulnék itthon. Tudtok esetleg olyan oldalt/oldalakat ajánlani, amik ingyenesek? Magyar-angol nyelvű érdekel, nem full angol, szeretem ha van magyar nyelvű magyarázat is.

+könyv ajánlást is szívesen fogadnék.



2022. júl. 30. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Goangol, Duolingo
2022. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem az oxford angol nyelvtan jó. Pdf-ben fent van neten. Emellett én nyelvtanítós videókat is néznék (pl. English with Lucy, de van sok más is. Gondolom van magyar nyelven is ilyen, ha a csak angol még nehéz). Emellett szintnek megfelelő anyagokat (könyvet, cikket) olvasnék és hallgatnék. Ja és angol felirattal filmnézés.
2022. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a goangolra fizettem elő. Nem rossz, de szerintem nem lesz elég, viszont az alapok elsajátításához biztos hogy elég.
2022. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mesélj, hogy megy?
2023. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!