Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga kérdésben tudnátok...

Nyelvvizsga kérdésben tudnátok segíteni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szűk családban senkinek sincs. Teljesen idegen terep ez nekem. Szóval mikor lehet letenni, hány éves kortól? Megvan, hogy sorrendben, vagy lehet elsőre mindjárt középfokút tenni? Mi a különbség köztük? Valahol évekkel ezelőtt olvastam, hogy a szókincsnek x db-nak kell lenni, meg valami még az igeidőkkel is volt. Mindegy, hogy melyik nyelvvizsgát teszi le az ember? Lányom most Cambrigde-i gyerekvizsgát tett, de a sulijában lehetőség van erre, dexamra, és egy ismerős egy másik nyelvsulinál dolgozik. De ugye hallottam még az origóról is meg azt hiszem, még egyről Felvilágosítanátok?
2022. aug. 2. 00:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Miért is vagyok helikopter? Mert utána nézek valaminek, amiről fogalmam sincs? Ráadásul a lányom meséli, hogy majdnem az összes gyerek jár külön tanárhoz, rajta kívül. Mégis ő az egyik legjobb, de mivel a szomszéd nyelviskolában tanít, vele szoktunk beszélgetni, és ha úgy van, akkor tanul a lányommal. Aki egyébként hetek óta mondogatja, hogy kérdezzünk rá nála.
2022. aug. 3. 12:44
 12/12 anonim ***** válasza:
Pénzkidobás a külön tanár, kéttannyelvűben szükségtelen. Azért vagy jelen esetben helikopterszülő, mert két évvel előtte akarsz elmélyülni benne, és tovább érdeklődni, mikor már megtudtad, hogy 14 a határ (pontosabban az az év, mikor betölti a 14-et). Még nincs itt az ideje. Először meg kell tanulni az adott dolgot, és akkor vizsgázni, mikor már tudja. 14 évesen se kell, ha csak 18 évesen vizsgázna, az is elég lenne.
2022. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!