Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvet (/nyelveket) a...

Melyik nyelvet (/nyelveket) a legérdemesebb most megtanulni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje gondolkozom azon, hogy megtanulok egy harmadik nyelvet is (angolon, és persze magyaron kívül). Régebben megpróbáltam más nyelvet tanulni (orosz, olasz, spanyol), de nem volt hozzá elég kitartásom (pedig elég könnyen megértettem őket). Most tényleg szeretnék fejleszteni magamon, és megpróbálni újra tanulni egy új nyelvet.

Olyan nyelvet szeretnék amit tényleg érdemes megtanulni. Pl: többen beszélik,/ feltörekvő nyelv. Nem zavar ha más betűket kell megtanuljak.



2022. aug. 20. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Én tuti folytatnám a spanyolt, szép is, viszonylag elég sokan beszélik és nem nagyon nehéz megtanulni.
2022. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 grafno ***** válasza:
86%
Német. Azzal mar 1.2m is kereshetsz havonta külföldön.
2022. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Ha most kezdeném, még 1,2 millióért se tanulnék németül. :)

Valami eszméletlen förtelmes és borzalmas nyelv.

(Mindkettőből felsőfokom van.)

2022. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2022. aug. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Először azon érdemes elgondolkodnod, hogy melyik nyelvcsalád tetszik.


germán(német/skandináv), szláv, latin stb.

2022. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!