Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni németül?

Figyelt kérdés
Van egy alap tudásom,mert középiskolában azt tanultam,és nagyon jól ment,szinte már folyékonyan beszéltem. Viszont azért mondanám alap tudásnak,mert azóta eltelt 5 év,és nagyon sokat felejtettem,mert nem használtam a nyelvet.

2022. nov. 3. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne ijedj meg, ha van minek visszajönni, akkor visszajön az a tudás. Néhány hónapig ha intenzíven foglalkozol a nyelvvel, simán visszakerülhetsz a régi szintedre, vagy még magasabbra is.
2022. nov. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5+1 gap year után nekem elég nehéz volt, de nekem más problémám is volt/van
2022. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
úgyhogy én nem csinálom most meg, de közel b2 szinten tudom
2022. nov. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
9 és fél év
2022. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség utolsó.
2022. nov. 8. 18:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a kerékpározás. Soha nem felejted el, azt amit egyszer megtanultál.
2022. nov. 20. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xp ali ***** válasza:
Attól függ, hogy mi a cél. De sztem ha egynnyelvű nyelvvizsgára gyúrsz, még esélyed is van, hogy használható nyelvtudásod lesz. Beletett idő függvénye, de sztem 4-12 hónap.
2022. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát 7-es most kb A2-es szinten mozgok, és ezt akarom egy B2-re felhozni tavaszig, mert akkor megyek ki Németországba.
2022. nov. 29. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!