Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a nyelv-akad...

Mi a véleményetek a nyelv-akademia.eu‐ról?Valaki vett már tőlük 21.000 Ft‐ért nyelvtanfolyamot?

Figyelt kérdés
21.000 Ft‐ért árulnak két nyelv középfokig nyelvtanfolyamot, de érdemben semmit nem találok róluk a neten.Végleges hozzáférési lehetőség két tetszőleges nyelvből B2 szintig...Szerintetek?

2023. jan. 2. 08:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért szerinted valaki 30-50 órán át célzottan veled fog foglalkozni, vagy hogy gondoltad? Szudáni gyerekmunkások tartják az órákat?
2023. jan. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Felejtős. Ha nagyon égeti a zsebedet az a pénz, inkább dobd ki az ablakon, úgy nagyobb esély van rá, hogy jó kezekbe kerül.
2023. jan. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
"Köszi" a leosztós válaszokat,de csak a cégről akartam informálódni.Nem fogom megrendelni, mert közben utánaolvastam,becsapás.
2023. jan. 2. 11:39
 4/18 anonim ***** válasza:
Értem én, de ehhez hasonló lehúzásokból ezret és mégegyet tudsz találni. Olcsónak tűnik, valaki ki is fizeti, majd jó esetben kap egy 3ezer ft-os nyelvkönyvet CD-vel, vagy rossz esetben a nagy semmit. Így verik át a szegény embert.
2023. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Szia! Kamu az egesz, megkaptam a levelet a belépőkóddal, de nincs is veboldal, nem lehet sehová beírni ... Átverés az egéssz! Ezt a címet kaptam nyelv-akademia.eu
2023. márc. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Kristófné Ildikó válasza:
Sziasztok ! Van weboldal, be is tudtam lépni ! Megkaptam a kezdő tanulókártyákat ! Mindössze annyi a problémám vele, hogy kicsit másra számítottam ! Egy kezdőnél az alapokra lenne szükség, ami itt elmaradt !
2023. márc. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Szia! Hogy találom meg a wweboldalT?
2023. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Jaj, ne már! Miért kell ilyen zsákbamacskákra pénzt kiadni?...
2023. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 flúgosRob válasza:
95%

Ez egy átverés, aminek magam is bedőltem. Van weboldal, de nem hitelesített, nem felel meg a kereskedelmi szabályozásoknak, és semmi érdemi kontakt nincs megadva. A telefonon közölt elállási jog nem érvényesíthető. Az oldal tele van hibákkal, a felület totál amatőr.

Privát üzenetben várom azok jelentkezését, akik szintén így jártak. Ez kimeríti a csalás fogalmát, és a csoportosan történő feljelentés talán hatékonyabb.

2023. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Szia! Én szeretnék csatlakozni a feljelentéshez!
2023. ápr. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!