Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vannak a Duolingo-ban olyan...

Vannak a Duolingo-ban olyan opciók amiket csak akkor tudsz használni ha egy adott kor felett vagy?

Figyelt kérdés
Ha igen mik ezek a funkciók?

2023. márc. 1. 10:43
A kérdező szavazást indított:
Igen, van olyan opció
Nem, nincs olyan opció
Nem tudom
15 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Due to COPPA rules, it is possible that you have limited access to certain social features if you have indicated that you are under the age of 13. Please note that if you are an age restricted user, you will not see ads.
2023. márc. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Micsoda? Ha 12 évesnek írom be magam, akkor nincs reklám? 😏
2023. ápr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

Reklám blokkolóval se lesz reklámod. Legfeljebb nagy ritkán 1-1 duolingo előfizetés reklám felugrik 1-1 lecke után, de azt egyből ki tudod x-elni ahogy felugrik.

2023. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én 10 évesen kezdtem el Duolingozni és a valós életkoromat írtam be oszt úgyis tele volt reklámmal.
febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!