Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek német C1-es...

Szerintetek német C1-es nyelvvizsgával, úgy hogy középiskolás vagyok, elkezdhetnék kezdő, alapszintű német nyelvtanulókat vállalni korrepetálásra? Nem csinálnám drágán, de jól jönne egy kis plusz pénz és tanítani is szeretnék.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 7. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodt szívvel csinálhatod, persze van pár jogi akadálya, ha tisztán szeretnéd ezt működtetni úgy hogy adózol is belőle.
2023. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És van valami ötleted, hogy milyen oldalon lehetne elkezdeni?
2023. ápr. 7. 21:26
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

Érdemes lenne szerintem megnézni először a szabályozásokat, hogy miként lehet folytatni ezt a tevékenységet manapság, aztán szétnézni hogy ki hogy hirdeti magát milyen felületen(Facebook mondjuk elég gyakori platform).

Hasonlóval (mármint a nyelvoktatással) próbálkoztam én is középsuli alatt bár a jogi dolgok miatt ingyen vagy max valami apró dologért cserébe történt ez. Egyetem előtt gondoltam, hogy belevágok jobban az egészbe aztán nem jött össze mivel időm szinte semmi sem maradt. :/

2023. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azért kíváncsi lennék, hogy a magántanárok hány százaléka csinálja ezt hivatalosan, adózással együtt...
2023. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezd iskolan belul, ismerosok, csalad gyerekeivel eloszor.
2023. ápr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem miért kell lepontozni. Ha nem csak az x-et nyomnátok hanem utána néznétek tudhatnátok, hogy ez egy adóköteles foglalkozás ugyanúgy. Persze az más kérdés, hogy a többség nem úgy csinálja.
2023. ápr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!