Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyugtassatok meg hogy átmentem...

Nyugtassatok meg hogy átmentem a német emelt szóbelin. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon pánikolós típus vagyok, viszont nem vagyok rossz németből. De ahogy kihúztam a tételt teljesen bepánikoltam és alap szavak sem jutottam eszembe. Beszéltem végig, nem voltam csendben de nem tudom mennyire figyeltem a kötőszavakra és a ragozásra. Nyugtassatok meg hogy össze tudom szedni így is a minimum pontot.
2023. jún. 8. 15:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi kérdésem lenne hogy nagy baj ha a vitánál tegeztem a vizsgabiztost?
2023. jún. 8. 15:07
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ismerősöd amúgy vagy ajánlotta fel a tegezést akkor magázni kellett volna, de ha végig így beszéltél és nem keverve nem akkora gond.

Amúgy szóbelin kb akkor tudsz megbukni ha meg se szólalsz vagy magyarul beszélsz, egyéb esetben valószínűleg átengednek.

2023. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Beszéltem végig, nem voltam csendben de nem tudom mennyire figyeltem a kötőszavakra és a ragozásra"


Ha mindezt német nyelven tetted akkor szerintem nem lesz gond

2023. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nyelvi szóbelin tényleg csak az a fontos, hogy beszélj, az adott nyelven. Ez pipa, úgyhogy ne aggódj :)
2023. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!