Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tegyek, ha egyszerűen...

Mit tegyek, ha egyszerűen képtelen vagyok megtanulni rendesen angolul? B1 szintnél feljebb nem tudok menni. Nincs nyelvérzékem úgy érzem.

Figyelt kérdés

2023. jún. 24. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én B2-re tanultam meg és nyelvvizsgáztam is, de azóta már sok év eltelt és csak nagyon ritkán kell aktívan használnom, szóval jelenleg én is kb. B1 szinten vagyok. Filmeket szoktam felirattal nézni, illetve a neten való eligazodáshoz használom az angolt, de ezen kívül nem használom, mert Magyarországon élek, magyar barátaim vannak és nagyon ritkán megyek külföldre, de akkor is csak nyaralni, amihez elég a B1-es szint. A munkámhoz sem kell. Szóval szerintem simán el tudsz lenni a B1-es nyelvtudással itthon. Én elvagyok vele.
2023. jún. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne feljebb menned? Örülj neki, hogy annyit tudsz, amennyit! Nagyon sokan B1 szinten sem beszélik.

Ne hagyd abba, tanuld, használd, hogy amit már tudsz, ne felejtsd el, de ne stresszeld magad azzal, hogy határidőre akarj eljutni X szintre. A nyelvtanuláshoz mindenkinek idő kell, és akinek több, az akkor teszi jól, ha több időt ad magának.

2023. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nősülj meg anyanyelvi környezetben. Nem viccelek. Kipróbáltam, 4 év alatt perfekt. Igaz nem angol, hanem lengyel, de egy kutya.
2023. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12%

Nem muszáj megnősülni, elég, ha szerelmes lesz. :)

Annyit nem ér, hogy érdekházasságot kössön. ;-)

2023. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!