Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tartsak ki egy nyelv...

Hogyan tartsak ki egy nyelv mellett?

Figyelt kérdés

Angol felsőfok mellett hobbiból szeretnék megtanulni egy második idegen nyelvet. Már több nyelvet is elkezdtem, de pár hónap után mindig jön egy másik nyelv ami valamiért éppen jobban magával ragad és van hogy váltok is rá (pedig egy B2-es 2. nyelvvizsga lenne a cél) és így általában kezdhetem újra az egész folyamatot egy új nyelven. (Bár jelenleg horvátról szeretnék 2 hónap után oroszra áttérni /legtöbb ismerősöm szerint ez jó váltás lenne egyébként)


Hogyan lehet megmaradni egy nyelvnél, ha néha van hogy inkább egy másikat tanulnék szívesebben?



2023. szept. 23. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Saját meglátásom szerint szeretni kell egy nyelvet és meg kell találni, mi az, amit tudsz azon a nyelven csinálni. Ha nem köt semmi hozzá, úgy nehéz megmaradni egy adott nyelvnél.
2023. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"egy B2-es 2. nyelvvizsga lenne a cél"

Amíg folyton átváltasz egyikről a másikra, addig nem igazán komoly cél ez. Majd ha az lesz, nem váltasz, hanem folytatod azt, amelyikben a legmesszebbre jutottál már.

2023. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ext nem ertem!

2 honapi horvat nyelv tanulasa utan at akarsz valtani oroszra.

Hol ebben a logika ? Oroszt tanuld, hasznosabb mint a horvat

Ket honap alatt semmit nem tanulsz egy nyelvbol

2023. szept. 25. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Miért hasznosabb az orosz szerinted?
2023. szept. 25. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Europaban es az egesz vilagban hasznosithatod. A horvatot kevesbe.
2023. szept. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!