Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hány idegen nyelvet beszéltek,...

Hány idegen nyelvet beszéltek, milyen szinten, és hol/hogy tanultátok meg?

Figyelt kérdés

2023. szept. 25. 14:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nincs nyelvvizsgám. De az amúgy is minek?
2023. szept. 25. 16:00
 12/17 anonim válasza:

Angolul jól beszélek, az alapokat általános iskolában tanultam, de a nagyját dalszövegekből és számítógépes játékokból. Olaszul kb. alap- és középfok között vagyok, azt tanfolyamon tanultam.

Gimiben tanultam 4 évig németül is, de hiába.

2023. szept. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Amit írtam, az az általános nyelvvizsga osztályozás (az A1 a kezdőszint, a C1 a felsőfok, például) és ha folyékonyan beszélsz egy nyelvet, érdemes nyelvvizsgát csináltatni, mert az egy tanúbizonyságot ad erről. Például egy munkahelyen senkit se fog érdekelni, hogy mit hiszel a saját képességeidről, az érdekli őket, hogy erről van-e hozzáértők által elismert tanúsítványod. Illetve szerintem egy hasznos visszajelzés, hogy mikben kell még fejlődnöd.

25/N (#5)

2023. szept. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

7

XDDD

És te kérdezed azt, aminek a mértékegységeit sem ismered?!

2023. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megkérdezted, hogy milyen szinten, milyen mértékegységekre számítottál?:D

Amúgy ha érdekel a téma, nézz utána, elég jól érthető módon kategorizálja a nyelvtudást.


Mondjuk azok is furák akik az anyanyelvüket idegen nyelvként tüntetik fel..

2023. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
1-es általánosba tanultal meg beszeni 6 eves korodig nem tanitottak meg beszelni a szuleid???
2023. szept. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Angol középfok. 5. Osztálytól gimnázium végéig.
2023. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!