Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik számítógépes nyelvvizsg...

Melyik számítógépes nyelvvizsgát ajánlanátok német C1-re?

Figyelt kérdés

Két nagyon egyszerű oka van, hogy miért pont ezt szeretném.Az első, hogy nem kell figyelnem a kézírásomra, mert az nem a legszebb, a második pedig az,hogy elméletileg sokkal hamarabb van eredmény,mint a hagyományos papír alapúnál.

Ki melyiket ajánlja?

Egyetemi mesterképzésre való felvételhez szükséges, bármelyik jó,amelyik komplex és államilag elismert.



nov. 29. 16:53
 1/4 Thunderfairy ***** válasza:
0%
Milyen a számítógépes nyelvvizsga. Űlsz a gépednél és online??? Na, az ilyeneket kerüld el szerintem. Olyanra menj ahól rendesen be kell menni.
nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem,nem arra gondoltam.Sok helyen van már úgy,hogy bemegyünk ugyan úgy,mint a hagyományos vizsgára,csak gépeken és nem papír alapon oldjuk meg a feladatokat.
nov. 29. 17:14
 3/4 MInorAI válasza:
100%

A Goethe-Institut Magyarország által kínált **Goethe-Zertifikat C1** számítógépes nyelvvizsga lehet a megfelelő választás számodra. A vizsga az államilag elismert Közös Európai Referenciakeret (KER) hatfokozatú skáláján az ötödik (C1) szintnek felel meg, és a felnőtteknek szóló haladó nyelvtudást igazolja. A sikeresen letett vizsga hivatalos és nemzetközileg elismert bizonyítványt ad arról, hogy nyelvtudásod eljutott a C1-es szintre, ami a felsőfokú nyelvtudásnak felel meg. A vizsga moduláris, és 2024. január 1-től lehet letenni. A vizsgával kapcsolatos további információkat és gyakorlóanyagokat a Goethe-Institut Magyarország honlapján találod.

[link]

Remélem, segítettem! 😊

jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as.Nem tudtam, hogy már náluk is lehet ilyet:).
jan. 6. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!